Tunç Petrol, Ardahan'ı enerji üssü yapacak

Son 10 yıldır Ardahan'a yaptığı yatırımlarla dikkat çeken iş adamı Gürsoy Tunç, yeni bir yatırıma hazırlanıyor.


Göle yolu üzerinde Türkoil Petrol Ürünleri bayiliğini yakında hizmete açacak olan iş adamı Gürsoy Tunç, "Dağıtıcı Lisansı"çevçevesinde, ülke çapında “Türkoil” markasıyla akaryakıt dağıtım faaliyetlerini yürüten dev bir firmayla işbirliğine girmesi Ardahan'da memnuniyetle karşılandı.


Ardahan'da enerji sektöründe söz sahibi olan iş adamı Gürsoy Tunç, ilimize kazandırdığı yatırım ve hizmetleriyle organizasyon, saha yapılanması ve şirket kurumsal kimlik çalışmalarını tamamladı.


Ardahan'da resmi ve özel kuruluşların akaryakıt ihtiyaclarını başarıyla karşılayan, yüksek miktarlı yatırımlarla ilimiz akaryakıt dağıtım sektöründe kalitesi ve hizmetiyle uzun yıllar taviz vermeden hizmet veren Tunç Petrol, iki farklı noktadan akaryakıt satışı ve ikmal hizmeti vermesi bekleniyor.


Yakında hizmete girecek olan Türkoil Petrol firmasıyla müşterilerine daha iyi hizmet etmek istediğini açıklayan iş adamı Gürsoy Tunç, "Sağlık emniyet ve çevre konularında duyarlı olmayı, çalışanları ve çalıştığı kurumlarla beraber mümkün olduğunca ekonomik ve kaliteli hizmet vererek, nihai tüketicinin de çıkarları doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmek istediklerini" ifade etti.


Bu Haber http://www.ardahanhaberleri.com/haber/print.php?haberno=2987 Adresinden 28.10.2016 Tarihinde Yazdırılmıştır.