• Ana Sayfa
  • Seri İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
Bağımsız aday Mitat Çoban’dan örnek davranış
Bağımsız aday Mitat Çoban’dan örnek davranış
14 Mart 2014 / Cuma
İl Genel Meclis Üyeliğine Bağımsız aday olan Mitat Çoban, eşiyle birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Bin 500 gül dağıttı.

30 Mart 2014’te yapılacak Mahalli İdareler seçimlerine yoğun bir şekilde hazırlanan Bağımsız aday Mitat Çoban, Ardahan’da var olan mevcut partileri kıskandıracak bir tempo ile seçim çalışmalarını sürdürüyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün önemi nedeniyle tiziz bir şekilde Ardahan’da ki tüm resmi kurumlar başta olmak üzere evleri tek tek ziyaret eden Mitat Çoban ve eşi Zübeyde Çoban, kadınları bu özel günde hatırlanmasına vesile oldu. Bir hayli sıcak karşılanan Çoban çifti, Kadınların sadece 8 Mart’ta hatırlanmaması gerektiğini açıkladılar."Cennet annelerin ayakları altındadır" Hadisi Şerifinin anlamına uygun olarak hareket ettiklerini açıklayan Çoban çifti, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle dünyadaki tüm emekçi kadınların kadınlar gününü kutlamak için çeşitli ziyaretler gerçekleştirdik. Seçim çalışmaları kapsamında anne ve kardeşlerimizden olumlu tepkiler aldık. Barış, huzur ve kardeşliğin hüküm sürdüğü daha nice 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün güzel yarınlar getirmesini temenni ediyoruz” dediler.

Çıktığımız bu hizmet yolunda, amacım halka hizmet etmektir diyen Mitat Çoban: “Allah bu yola hizmet için çıkanlara fırsat versin. Bizde bu yola çıkarken milletimize en iyi hizmeti yapabileceğimizi düşünerek hareket ettik.  Halkımızın desteğini bekliyoruz” dedi.

Ardahan kamuoyunda en çok konuşulan isimlerin başında olan Mitat Çoban, çalışmalarıyla takdir toplarken, her geçen gün güçlenerek en iddialı adaylar arasında gösteriliyor.
Bu Haber 1856 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Bulunmamaktadır. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.