• Ana Sayfa
  • Seri İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
Ardahan ATSO, yönetimini belirledi
Ardahan ATSO, yönetimini belirledi
17 Mayıs 2013 / Cuma
Geçtiğimiz günlerde yapılan Ardahan ticaret ve sanayi Odası seçimi ardından oda yönetimi de belirlendi.

Çetin Demirci’nin ATSO Başkanlığına getirildiği 14 kişilik Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi Çetin Demirci, Soner Görmüş, Aytaş Aktaş, Ender Güngör Ve Gökmen Çapan olurken, Metin Lale’nin yapılan oylama sonucu liste dışı kaldığı görüldü. Sabahattin Gündoğdu’nun Meclis Başkanlığına Getirildiği ATSO’da Oktay Karabacak, Turgay Şirin, Kazım Yusuf Yılmaz, Aytürk Dündar, Namık Kemal Yazıcı, bora Aydın, İbrahim Kalaycı ve Metin Lale Meclis yönetiminde yer aldılar.

SORUNLULUĞUMUZ AĞIR BORCUMUZ ÇOK!..

Eski Başkanın devir teslim törenine gelmediği görülen ATSO’nun yeni yönetimi ilk basın toplantısını da yaptı. Çetin Demirci Başkanlığında bir araya gelen yönetim, Ardahan esnafı ve Ardahanlıların yapılan seçim sonucuyla omuzlarına ağır bir yük yüklediğini ve bu ağır yükün bilinciyle hareket edip Ardahan ekonomisinin çekim motoru olan ATSO’yu hak ettiği şekilde yönetip kentin gelişimine katkı sunmak için çaba sarf edeceklerini belirtti.

İlk etapta Ardahan nasıl gelişir, ticareti nasıl artar yönünde araştırmalar yapıp raporlar hazırlayacaklarını belirten ATSO’nun yeni Yönetimi, daha önceki yönetimin kendilerine bıraktığı borcun bir hayli çok olmasından şikayetçi oldukları dikkat çekti.

Konu hakkında bir açıklama yapan ATSO’nun yeni Başkanı Çetin Demirci, Oda’yı 2 Milyona yakın bir borçla teslim aldıklarını, bu borcun nasıl oluştuğunu, nerelere harcama yapıldığını önümüzdeki günlerde yapacakları çalışmalarla belirleyip,  bu yönde hareket edeceklerini söyledi.

GÜNDOĞDU: SGK PRİMLERİNE KOLAYLIK GETİRİLMELİ..

Yapılan yeni yönetim seçimi ardından Meclis Başkanlığına getirilen Sabahattin Gündoğdu ise öncelliklerinin Ardahan esnafının SGK ve KDV ödemelerine kolaylıklar sağlaması olduğunu belirtti. Başkan Gündüoğdu: “Ardahan’ın gelişmesi için Gümrük kapılarının gerçek anlamada çalıştırtması, Demir yolu ve Hava yolunun sağlanmasından geçtiği bilinciyle yetkili ve ilgililerden yardım alacaklarını ve bu konuda kamuoyu oluşturacaklarını” belirtti. 
Bu Haber 1985 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Başlık : YENİ YÖNETİMDEN YENİ BEKLENTİLER Tarih : 22 Mayıs 2013 / Pazar Üye Adı :Özcan KANMAZ
ÖNCELİKLE YENİ YÖNETİM KURULU VE MECLİS ÜYELERİNİ TEBRİK EDİYORUM, ARDAHANIMIZA HAYIRLI, KALICI, ÇÖZÜMCÜ İŞLER YAPMALARINI VE BAŞARILI OLMALARINI TEMENNİ EDİYORUM. GÖKMEN ÇAPAN BEYİ VE SONER GÖRMÜŞ BEYİ BU YENİ YÖNETİMDE GÖRMEKTEN SEVİNÇ DUYDUĞUMU VE GÖKMEN KARDEŞİMİN GENÇ, DİNAMİK VE GİRİŞİMCİLİK YAPISININ ODA YÖNETİMİ İLE BERABER ARDAHANIMIZA ÇOK BÜYÜK VE KALICI PROJELERİ SUNACAĞINA İNANIYORUM. YOLUNUZ AÇIK OLSUN, BAŞARILI OLMANIZI DİLİYORUM.
Başlık : Ardahan ımıza Hayırlı Olsun. Tarih : 20 Mayıs 2013 / Pazar Üye Adı :Gürsel ÇİFTÇİ
Başarılı olmanızı gönülden destekliyorum....yönetim kurulu üyelerinin farklı görüşlerden oluşan kişilerden oluşması sizler için bir handikap olmayacaktır ,aksine daha başarılı olacagınızı düşünüyorum.