• Ana Sayfa
  • Seri İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
Ankara KAI Kars’ın kurtuluşuna hazırlanıyor
Ankara KAI Kars’ın kurtuluşuna hazırlanıyor
9 Ekim 2012 / Salı
Merkezi Ankara’da bulunan Kars-Ardahan-Iğdır Serhatlılar Derneği Genel Başkanı Yavuz Eger, Cumhuriyetin kurtuluşu ve Serhat Kars’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. Yıldönümü nedeniyle Ankara'da bulunan 35 Dernekle birlikte “Kurtuluştan Cumhuriyete Kars” konulu panel düzenliyor.

Toplantıya Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu, Belediye Başkanı Faruk Köksoy ve Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz'da davet edilecek...

30 Ekim 2012 Salı günü Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi Kennedy Caddesi No: 4 Kavaklıdere/Ankara’da düzenlenecek paneli Kars Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan yönetecek.

Kazım Karabekir'in kızı Timsal Karabekir ve Atatürk Üniversitesi Atatürk ilkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü müdürü Prof. Dr. S. Esin Derin Su Dayı ve Kafkas Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Ural ise panelist olarak yer alacak.

Gecede müzik dinletisinin yanı sıra, kokteyl ve karşılıklı soru cevaplarında alınacağı bildirilirken, Kars ilinin 92. Kurtuluş yıl dönümünü günümüz ve geleceğimiz için unutturmayacaklarını açıklayan Kars-Ardahan-Iğdır Serhatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Yavuz Eger, Cumhuriyet tarihinde önemli bir yere sahip olan Kars’ın kurtuluşunu anlamına uygun ve coşkulu bir şekilde kutlayacaklarını söyledi.

Serhat bölgesine yönelik çalışmalarıyla dikkat çeken, Türkiye Şehitlerine Yürüyor projesi ile Sarıkamış Şehitlerini Türkiye gündemine taşıyan, Ankara’da bulunan bölge dernekleriyle ilk defa Anıtkabiri ziyaret eden, yardımsever kişiliğinin yanı sıra, Gazete Keçiören’in düzenlediği 2010 yılı en’leri sivil toplum kuruluşları kategorisinde Keçiören bölgesi EN’ STK’sı seçilen Kars-Ardahan-Iğdır-Serhatlılar Derneği Genel Başkanlığı görevini başarı ile yürüten, 24. Dönem AK Parti  Ankara 1.Bölge milletvekili aday adayı Öykü Gayrimenkul Firması’nın sahibi Yavuz Eger, 30 Ekim 2012’de düzenlenecek gecenin de sponsoru oldu.
Bu Haber 2695 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Başlık : başkanın başarılarının devamını dileriz Tarih : 10 Ekim 2012 / Pazar Üye Adı :cengiz özçelik
milyonları bir araya getiriyor sevgisiyle kucaklıyor tam bir devlet adamı bilgi ve tecrübesiyle inşallah siyaset hayatında sizi hakkettiğiniz yerlerde görmek isteriz .arkanızda milyonlar var . başarılarınız devamı dileğimizle