• Ana Sayfa
  • Seri İlanlar
  • Firma Rehberi
  • Foto Galeri
  • Haber Arşivi
  • İletişim
  • Ziyaretçi Defteri
Tunç Petrol, Ardahan'ı enerji üssü yapacak
Tunç Petrol, Ardahan'ı enerji üssü yapacak
15 Mayıs 2011 / Pazar
Göle-Ardahan Karayolu üzerinde açtığı Petrol Ofisi'nden sonra şimdide yine aynı güzergahta TürkOil Petrol ürünleriyle tam komseptli bayilik açmaya hazırlanan iş adamı Gürsoy Tunç, Ardahan'ı enerji üssü yapmaya hazırlanıyor.

Son 10 yıldır Ardahan'a yaptığı yatırımlarla dikkat çeken iş adamı Gürsoy Tunç, yeni bir yatırıma hazırlanıyor.

Göle yolu üzerinde Türkoil Petrol Ürünleri bayiliğini yakında hizmete açacak olan iş adamı Gürsoy Tunç, "Dağıtıcı Lisansı"çevçevesinde, ülke çapında “Türkoil” markasıyla akaryakıt dağıtım faaliyetlerini yürüten dev bir firmayla işbirliğine girmesi Ardahan'da memnuniyetle karşılandı.

Ardahan'da enerji sektöründe söz sahibi olan iş adamı Gürsoy Tunç, ilimize kazandırdığı yatırım ve hizmetleriyle organizasyon, saha yapılanması ve şirket kurumsal kimlik çalışmalarını tamamladı.

Ardahan'da resmi ve özel kuruluşların akaryakıt ihtiyaclarını başarıyla karşılayan, yüksek miktarlı yatırımlarla ilimiz akaryakıt dağıtım sektöründe kalitesi ve hizmetiyle uzun yıllar taviz vermeden hizmet veren Tunç Petrol, iki farklı noktadan akaryakıt satışı ve ikmal hizmeti vermesi bekleniyor.

Yakında hizmete girecek olan Türkoil Petrol firmasıyla müşterilerine daha iyi hizmet etmek istediğini açıklayan iş adamı Gürsoy Tunç, "Sağlık emniyet ve çevre konularında duyarlı olmayı, çalışanları ve çalıştığı kurumlarla beraber mümkün olduğunca ekonomik ve kaliteli hizmet vererek, nihai tüketicinin de çıkarları doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmek istediklerini" ifade etti.
Bu Haber 5152 Kişi Tarafından Okundu.
YORUMLAR
Başlık : GÜZEL ESERLER Tarih : 18 Mayıs 2011 / Pazar Üye Adı :,
BU VE BENZERİ GÜZEL ESERLERİ ARDAHANA KAZANDIRAN KASIM KILIÇ TIR. KENDİSİNDEN DAHA DA BEKLİYORUZ...